FTS TURİZM, 16. Yılında sektörde 5 farklı faaliyet alanında hizmet sunuyor. FTS Kongre, FTS Akademi, FTS Health, FTS Creative, FTS Luxury ile turizm sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmet sunan ve profesyonel uygulamalara göre faaliyet gösteren, merkezi Türkiye’de bulunan, hızla büyüyen uluslararası bir şirkettir.

01 Ağustos 2007 yılından beri turizm sektöründe ulusal ve uluslararası birçok etkinlik gerçekleştiren şirketimiz, A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi ile TÜRSAB üyeliğinin yanı sıra ICCA, UFTAA, ASTA gibi önemli pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşun üyeliğini almıştır. TSE kalite ve TS EN ISO 9001 kalite yönetimi akreditasyon belgelerine sahip şirketimiz, 2012 Yılı Kongre, Toplantı ve Etkinlik (M.I.C.E.) ödüllerinde “Gelecek Vaad Eden Profesyonel Kongre Organizatörü Birincilik Ödülünü”, 2022 Yılı Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği Turizm Enleri “Yılın Kongre Acentası” ödülünü almıştır.

Şirketimizin bütün aktiviteleri iletişim odaklıdır. Serviste kalite için iş dünyasındaki ve teknolojilerdeki yeni oluşumları benimseyerek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamış, istihdam ettiği personelin uzmanlaşmasını önemsemiş, takım çalışması ruhunu benimsemiş, gelişime açık tecrübeli kadrosu ile modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri her daim takip ederek sizlere daha uzun yıllar hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Burhan MUTLU
Genel Müdür